AspiresRPG

Witaj Na Naszym Forum :) - Forum By Kellus

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-11-19 12:44:26

Kellus
Administrator RCON
Dołączył: 2017-10-22
Liczba postów: 35
Windows 7Firefox 56.0

Rekrutacja ASAPD ON

DH3RNTo.png&key=0ba10807c547e005874050ba614786f019a140917fd90bc0531300e6e1650a25

Serial:Tutaj wpisz swój serial
Staż na serwerze: Tutaj podaj przybliżoną datę od kiedy grasz na serwerze
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: Tutaj podaj liczbę czasu, którą przeznaczasz na grę
Imię: Tutaj podaj swoje imię
Wiek: Tutaj podaj swój wiek
Czy cierpisz na dysgrafię/dysleksję?: Tak/Nie
Czy posiadasz Mumble?: Tak/Nie
Czy posiadasz mikrofon?: Tak/Nie
Czy jesteś zapoznany z regulaminem SAPD, wymaganiem dyscypliny i kultury osobistej?: Tak/Nie
Czy byłeś za coś karany na serwerze?: (Tak/Nie; Jeśli tak to opisz za co)
Czy masz do czynienia w życiu realnym z policją na co dzień?Jeśli tak opisz jakie - rodzina w policji się nie liczy.:
Czemu chcesz dołączyć do SAPD?: Podaj przyczynę napisania Twojego podania
Coś o sobie(Opisz swój charakter): Opisz swój charakter, ewentualnie zainteresowania, dowolność formy
Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na to stanowisko?: Napisz tu krótki list motywacyjny


9004292-radiowoz-policja-900-554.jpg

Offline

#2 2017-11-25 11:31:33

Kellus
Administrator RCON
Dołączył: 2017-10-22
Liczba postów: 35
Windows 7Firefox 56.0

Odp: Rekrutacja ASAPD ON

MOŻNA PISAC PODANIA <3


9004292-radiowoz-policja-900-554.jpg

Offline

#3 2017-11-25 11:40:19

Rzempik
Policja
Dołączył: 2017-11-25
Liczba postów: 1
WindowsChrome 62.0.3202.94

Odp: Rekrutacja ASAPD ON

Serial: 48D65241ADC64E03A5A3DCC8B3651C94
Staż na serwerze: 25.11.2017 godz gdzieś tak od 9:40
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: Tygodnie 5-6 lub 7 godz weekendy 17-18 Ps.Robię nocki
Imię: Krystian
Wiek: 14
Czy cierpisz na dysgrafię/dysleksję?: Nie
Czy posiadasz Mumble?: Nie ale mg pobrać
Czy posiadasz mikrofon?: Tak
Czy jesteś zapoznany z regulaminem SAPD, wymaganiem dyscypliny i kultury osobistej?: Tak
Czy byłeś za coś karany na serwerze?: Nie
Czy masz do czynienia w życiu realnym z policją na co dzień?Jeśli tak opisz jakie - rodzina w policji się nie liczy.:Wiem że rodzina się nie liczy ale jestem na posterunku prawie codziennie jeżdrze  z wujkiem na komisariat bo on tam pracuje czasem jestem z nim na jakiś akcjach [dblpt])
Czemu chcesz dołączyć do SAPD?: Kocham policję to moje 2 życie lubię grać na serwerach mta i tam być policją kocham policję i z chęcią będę Pracował na rzecz SAPD na wielu serwerach byłem SAPD [Jestem słaby w pisaniu dlaczego chcesz dołączyć }
Coś o sobie(Opisz swój charakter): Mam na imię krystian nie przeszedłem mutacji [denerwuje] Mój charakter jestem spokojny cierpliwy lubię grać z innymi ludźmi czasem mam odpały xD jestem troche powalony ale tak ty chyba jestem spoks
Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na to stanowisko?: Gdy dołącze do SAPD będę starał się jak najwięcej nie jestem leniem jak niektórzy będę dążył do tego aby być najlepszy w SAPD


policja-333.png

Offline

#4 2017-11-25 11:41:15

SeYTHunterYT
Policja
Dołączył: 2017-11-18
Liczba postów: 14
WindowsChrome 62.0.3202.94

Odp: Rekrutacja ASAPD ON

Serial: 51275A1119DCD5BFE4972C86C4CBF5A2
Staż na serwerze: 18.11.2017 bodajże
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: 4-6 godzin
Imię: Wojtek
Wiek: 12
Czy cierpisz na dysgrafię/dysleksję?: Tak/Nie Nie
Czy posiadasz Mumble?: Tak/Nie Nie ale mam TS3 skype i discord
Czy posiadasz mikrofon?: Tak/Nie Tak
Czy jesteś zapoznany z regulaminem SAPD, wymaganiem dyscypliny i kultury osobistej?: Tak/Nie Tak
Czy byłeś za coś karany na serwerze?: (Tak/Nie; Jeśli tak to opisz za co) Nie
Czy masz do czynienia w życiu realnym z policją na co dzień?Jeśli tak opisz jakie - rodzina w policji się nie liczy.: Nie ale może w przyszłości bym chciał być policjantem.
Czemu chcesz dołączyć do SAPD?: SAPD dlatego iż byłem w SAPD w SMSA liderem byłem to raczej mi dobrze by szło jak bym zdał. Bym robił wszystko co z moich sił aby nie zostać wyrzuconym jak przejdę rekrutacje.
Coś o sobie(Opisz swój charakter): Przeważnie jestem miły, ale jak ktoś mnie zdenerwuje to się zmieniam ale na chwilę. Jestem kulturalny nie przeklinam wyrażam się dobrze. Moje zainteresowania to Policja, Straż, Straż miejska i taksówka.
Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na to stanowisko?:  No nie chce mówić, że zasługuję ale byłoby fajnie gdybym przeszedł. Zawsze jestem taki, że nie pisze, że zasługuje bo inni gracze też chcą być w danej frakcji. Gdybym przeszedł na to stanowisko bym dobrze służył prawu jak dotąd w SMSA.


policja-333.png

Offline

#5 2017-11-25 12:18:27

ZaPPer
Policja
Dołączył: 2017-11-25
Liczba postów: 2
Windows 7Chrome 62.0.3202.94

Odp: Rekrutacja ASAPD ON

Serial: 3AB205F81456F703BF744CEC788EE6A1
Staż na serwerze: Gram od 30 minut [dblpt]p
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: 2-6h
Imię: Bartek
Wiek: 13
Czy cierpisz na dysgrafię/dysleksję?: Nie
Czy posiadasz Mumble?:Nie ale mam ts, jesli trzeba to pobiore Mumble
Czy posiadasz mikrofon?: Tak
Czy jesteś zapoznany z regulaminem SAPD, wymaganiem dyscypliny i kultury osobistej?: Tak
Czy byłeś za coś karany na serwerze?: Nie
Czy masz do czynienia w życiu realnym z policją na co dzień?Jeśli tak opisz jakie - rodzina w policji się nie liczy.: Nie
Czemu chcesz dołączyć do SAPD?: Gdyż jestem ogarniętym graczem, lubie serwery RPG. Wiele razy byłem w SAPD, SASD [San Andreas Sheriff Department]
Coś o sobie(Opisz swój charakter): Opisz swój charakter, ewentualnie zainteresowania, dowolność formy: Mam na imię Bartek, mam 13 lat i chodze do 7 klasy szkoły podstawowej. Mieszkam w Bytomiu [miasto na Śląsku], interesuje  się programowaniem, graniem w gry i ping-pongiem. Moje ulubione gry to : MTA, Cs:Go, Osu, GTA V. Duzo czasu spędzam grając na serwerach MTA. W przyszlosci chce zostać informatykiem (ide w ślady mojego brata).
Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na to stanowisko?: Zasługuje na te stanowisko gdyż gram dużo w MTA, ogarniam RP i ogólnie jestem ogarniętą osobą. Bylem juz nie raz w SAPD więc nie bedzie ze mną problemów.


policja-333.png

Offline

#6 2017-11-25 23:42:20

ScreaMMonster
Użytkownik
Dołączył: 2017-11-25
Liczba postów: 1
WindowsChrome 52.0.2743.116

Odp: Rekrutacja ASAPD ON

Serial:Tutaj  8C66EAEFCC791510441A78877D220694 (szkoła xd)
Staż na serwerze: od pierwszej edycji
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: do 9godzin
Imię: Jakub
Wiek: 14
Czy cierpisz na dysgrafię/dysleksję?: Nie
Czy posiadasz Mumble?: Nie
Czy posiadasz mikrofon?: Tak
Czy jesteś zapoznany z regulaminem SAPD, wymaganiem dyscypliny i kultury osobistej?: Tak
Czy byłeś za coś karany na serwerze?: Nie
Czy masz do czynienia w życiu realnym z policją na co dzień? Jeśli tak opisz jakie - rodzina w policji się nie liczy.: Nie
Czemu chcesz dołączyć do SAPD?: jestem ogarniętym graczem, lubie serwery RPG. Wiele razy byłem w SAPD
Coś o sobie(Opisz swój charakter): Nazywam się Jakub lubię grać w cs:go i mta na ogół  jestem spokojny.
Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na to stanowisko?: Zasługuje na to stanowisko dlatego że gram dużo w MTA, ogarniam RP i ogólnie jestem ogarniętą osobą. Byłem już w SAPD więc nie będzie ze mną problemów.


taxi-driver.png

Offline

#7 2017-11-26 11:36:32

maciejsil12
Użytkownik
Dołączył: 2017-11-26
Liczba postów: 1
Windows 8.1Chrome 62.0.3202.94

Odp: Rekrutacja ASAPD ON

Serial: 12252A867928F08D4E0B55CA375396F3
Staż na serwerze: od  11.26
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: 3-6
Imię: Maciej
Wiek: 14
Czy cierpisz na dysgrafię/dysleksję?: nie
Czy posiadasz Mumble?: Tak
Czy posiadasz mikrofon?: Tak
Czy jesteś zapoznany z regulaminem SAPD, wymaganiem dyscypliny i kultury osobistej?: Tak
Czy byłeś za coś karany na serwerze?: Nie
Czy masz do czynienia w życiu realnym z policją na co dzień? Nie
Czemu chcesz dołączyć do SAPD?: Z nudów, jestem bardzo dobry w odgrywaniu RP
Coś o sobie(Opisz swój charakter): Jestem Przyjacielski [dblpt]D
Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na to stanowisko?: Byłem liderem SAMA i przeszedłem akademie policyjną i znam wszystkie komendy.

Offline

#8 2017-11-26 16:04:10

BlackSpeed
Użytkownik
Dołączył: 2017-11-26
Liczba postów: 1
Windows 8.1Chrome 62.0.3202.94

Odp: Rekrutacja ASAPD ON

Serial: 1DA4BD36B24390B3A70B3510EC0267A3
Staż na serwerze: Gram na serwerze praktycznie od wczoraj ale w miarę mi się podoba więc raczej zostanę .   
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: Jestem w stanie grać całe dnie i całe noce .
Imię: Dorian
Wiek: 15
Czy cierpisz na dysgrafię/dysleksję?: Nie
Czy posiadasz Mumble?: Nie ( Ale mogę pobrać )
Czy posiadasz mikrofon?: Tak
Czy jesteś zapoznany z regulaminem SAPD, wymaganiem dyscypliny i kultury osobistej?: Tak
Czy byłeś za coś karany na serwerze?: Nie
Czy masz do czynienia w życiu realnym z policją na co dzień?Jeśli tak opisz jakie - rodzina w policji się nie liczy.: Jedynie jakie miałem do czynienia to jak uciekałem  [dblpt]D
Czemu chcesz dołączyć do SAPD?: Chce dołączyć do SAPD , ponieważ jestem bardzo doświadczony w tej frakcji nie raz już byłem w SAPD .
Coś o sobie(Opisz swój charakter): Przyjacielski , Miły , Kulturalny , Ogarnięty , Świetnie wykonuję obowiązki , Poczucie humoru itp
Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na to stanowisko?: Dlaczego ja ? Ponieważ jestem bardzo ogarniętą osobą doświadczoną i spędzam bardzo dużo czasu . Świetnie wykonuję obowiązki dlatego w frakcji mnie nie zabraknie  [dblpt]D  Obiecuję ,ze nikt się na mnie nie zawiedzie  [dblpt]D Mam nadzieję ,ze się dostanę . Pozdrawiam !  [dblpt])

Offline

#9 2017-11-26 16:50:01

NaciukanyXD
Straż Pożarna
Dołączył: 2017-11-11
Liczba postów: 8
Windows 8Chrome 62.0.3202.94

Odp: Rekrutacja ASAPD ON

Serial:6F4E8346439880C8F7EEA35984544534
Staż na serwerze:Od początku
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?:5/6 godzin
Imię: Dawid
Wiek: 12
Czy cierpisz na dysgrafię/dysleksję?: Nie
Czy posiadasz Mumble?: Nie
Czy posiadasz mikrofon?: Tak
Czy jesteś zapoznany z regulaminem SAPD, wymaganiem dyscypliny i kultury osobistej?: Tak
Czy byłeś za coś karany na serwerze?: Nie
Czy masz do czynienia w życiu realnym z policją na co dzień? Nie
Czemu chcesz dołączyć do SAPD?: Dlatego że byłem w SMSA ale ta frakcja zostanie usunięta i dlatego że chciałbym nauczyć się ścigać graczy i RP
Coś o sobie(Opisz swój charakter):Jestem miły Umiem pomagać graczom na serwerze,zawsze chciałem jak byłem mały zostać policjantem,Jestem otwarty na ludzi.


2011-09-23_1316761311.jpg

Offline

#10 2017-11-26 20:45:03

Ikar
Użytkownik
Dołączył: 2017-11-22
Liczba postów: 4
WindowsFirefox 57.0

Odp: Rekrutacja ASAPD ON

Serial: 95B25255BCE24469741ED839B2C7E344
Staż na serwerze: Gram od 22-11-2017
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: 3-6h
Imię: Marcel
Wiek: 13
Czy cierpisz na dysgrafię/dysleksję?: Nie
Czy posiadasz Mumble?: Tak
Czy posiadasz mikrofon?: Tak
Czy jesteś zapoznany z regulaminem SAPD, wymaganiem dyscypliny i kultury osobistej?: Tak , zapoznałem się.
Czy byłeś za coś karany na serwerze?: Nie ,nie byłem karany.
Czy masz do czynienia w życiu realnym z policją na co dzień? Nie, nie mam do czynienia.
Czemu chcesz dołączyć do SAPD?: Do San Andreas Police Department chce dołączyć ponieważ, uważam że będę dobrym policjantem.Znam tajniki tej frakcji.
Coś o sobie(Opisz swój charakter): Jestem osobą uprzejmą , miłą i bardzo szybko się uczę.Nie jestem osobą konfliktową.Jestem także opanowany.Zajmuje się rówieśniczą mediacją.Interesuje się informatyką, medycyna i chemią.W przyszłości chciałbym zostać strażakiem lub informatykiem.
Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na to stanowisko?: Ponieważ jak wspominałem wyżej znam tajniki tej frakcji, rozumiem zasady RP i byłem kilka razy na podobnym stanowisku.

Offline

#11 2017-11-27 20:00:37

Szymo2k17
Użytkownik
Dołączył: 2017-11-27
Liczba postów: 1
WindowsChrome 51.0.2704.79

Odp: Rekrutacja ASAPD ON

Serial:Tutaj wpisz swój serial Nwm o co tutaj chodzi to napiszę szkoła
Staż na serwerze: Tutaj podaj przybliżoną datę od kiedy grasz na serwerze od piątku xd
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: Tutaj podaj liczbę czasu, którą przeznaczasz na grę 4-6 godz
Imię: Tutaj podaj swoje imię Szymon
Wiek: Tutaj podaj swój wiek 13
Czy cierpisz na dysgrafię/dysleksję?: Tak/Nie nie
Czy posiadasz Mumble?: Tak/Nie nie
Czy posiadasz mikrofon?: Tak/Nie tak
Czy jesteś zapoznany z regulaminem SAPD, wymaganiem dyscypliny i kultury osobistej?: Tak/Nie tak
Czy byłeś za coś karany na serwerze?: (Tak/Nie; Jeśli tak to opisz za co) chyba nie dostałem tylko mandat
Czy masz do czynienia w życiu realnym z policją na co dzień?Jeśli tak opisz jakie - rodzina w policji się nie liczy.:nie
Czemu chcesz dołączyć do SAPD?: Podaj przyczynę napisania Twojego podania Coś o sobie(Opisz swój charakter): Opisz swój charakter, ewentualnie zainteresowania, dowolność formy ponieważ chce poznawać w zyciu nowe rzeczy i jestem miły kulturalny
Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na to stanowisko?: Napisz tu krótki list motywacyjny zasluguje na bycie policjantem ponieważ zawsze chciałem być glina [dblpt]D

Ostatnio edytowany przez Szymo2k17 (2017-11-27 20:01:23)

Offline

#12 2017-12-12 15:43:47

NaciukanyXD
Straż Pożarna
Dołączył: 2017-11-11
Liczba postów: 8
Windows 8Chrome 62.0.3202.94

Odp: Rekrutacja ASAPD ON

Serial:6F4E8346439880C8F7EEA35984544534
Staż na serwerze:Od początku
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?:5/6 godzin
Imię: Dawid
Wiek: 12
Czy cierpisz na dysgrafię/dysleksję?: Nie
Czy posiadasz Mumble?: Nie
Czy posiadasz mikrofon?: Tak
Czy jesteś zapoznany z regulaminem SAPD, wymaganiem dyscypliny i kultury osobistej?: Tak
Czy byłeś za coś karany na serwerze?: Nie
Czy masz do czynienia w życiu realnym z policją na co dzień? Nie
Czemu chcesz dołączyć do SAPD?: Dlatego że byłem w SMSA ale ta frakcja zostanie usunięta i dlatego że chciałbym nauczyć się ścigać graczy i RP
Coś o sobie(Opisz swój charakter):Jestem miły Umiem pomagać graczom na serwerze,zawsze chciałem jak byłem mały zostać policjantem,Jestem otwarty na ludzi.


2011-09-23_1316761311.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
serwer11ft - dux - skuterelektryczny - freelife - nrgcraft